Street Workout Park na Trzech Wzgórzach

41

Numer projektu

Szacunkowy koszt: 38 800 zł

niewybrany w głosowaniu
Głosów: 93

Opis projektu

Projekt polega na instalacji street workout parku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Sląskim. Wymiary: 1083x629 cm, wymiary strefy bezpieczeństwa: 1440x940 cm, wysokość całkowita: 360 cm, wysokość swobodnego upadku: 250 cm, produkt zgodny z PN-EN 16630:2015-06. Wizualizacja jako karta produktu stanowi Załącznik nr 1 niniejszego Wniosku.

Uwagi do statusu

Wniosek zaopiniowany pozytywnie.

Uzasadnienie

Wnioskodawca uzasadnia:
Street workout to wspaniały zamiennik siłowni, pozwala na nieograniczone kombinacje ćwiczeń, różnorodność zestawów i szybkie wzmocnienie wytrzymałości mięśni. Jest to również świetna opcja dla zabieganych, którzy nie mogą wyznaczyć sobie konkretnych ram czasowych na trening. Jego uprawianie przynosi wiele zalet, ale jest również dość wymagające. Idea street workout bardzo szybko zdobyła wielu zwolenników, również w Wodzisławiu Śląskim. Jego ramy nie są sztywne i można tworzyć nieograniczone zestawy ćwiczeń i przeróżnych sekwencji dopasowanych zarówno do wymagań początkujących jak i zaawansowanych. Z ćwiczeń street workout mogą korzystać zarówno młodzi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego jak i seniorzy.
Głównym celem jest promocja street workout oraz aktywności fizycznej na wolnym powietrzu, a także wzbogacenie bazy sportowo-rekreacyjnej na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Lokalizacja

Wodzisław Śląski, ul. Matuszczyka
Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza"
Numer ew. działki: 2588/273 - w okolicach atrakcji pn. labirynt

Szacunkowy koszt

L.p. Części składowe projektu Szacunkowy koszt
1. Zakup Street Workout Parku wraz z montażem 28 000 zł
2. Projekt budowlany wraz z mapą do celów projektowych 6 000 zł
3. Inwentaryzacja geodety oraz inwentaryzacja po wykonaniu zadania 2 000 zł
4. Korytowanie miejsca pod powierzchnię bezpieczną 800 zł
5. Piasek wraz z transportem przeznaczony jako powierzchnia bezpieczna (50 ton) 2 000 zł
Suma: 38 800 zł